KOMPLEKSINIS SAUGUMAS - UŽSITIKRINK MAKSIMALIĄ SAVO TURTO APSAUGĄ!

Dremler Kompleksinis Saugumas

KOMPLEKSINIS SAUGUMAS - UŽSITIKRINK MAKSIMALIĄ SAVO TURTO APSAUGĄ!

 

TIK DABAR įsigijus seifą arba saugią spyną DREMLER elektroninėje ar fizinėje parduotuvėje dovanosime net 2 mėn. EKSKOMISARŲ BIURO reagavimo apsauga naudotis nemokamai!

 

Kodėl verta rinktis kompleksinį saugumą:

  • Keli apsaugos lygiai užtikrina maksimalų turto saugumą: patikimos durų spynos, seifas ir „Ekskomisarų biuro“ reagavimo paslauga.
  • Patalpose turite įsirengę apsaugos sistemą, tačiau jai suveikus nuolat tenka nerimauti ir skubėti iki savo objekto patikrinimui, ar viskas gerai? Nesirūpinkite, nes „Ekskomisarų biuro“ reagavimo komanda tuo pasirūpins už Jus!
  • Būkite tikri, jog įvykus žaibiškam įsilaužimui, patys brangiausi daiktai (vertingi dokumentai, brangenybės, santaupos, laikmenos) liks apsaugoti seife iki kol atvyks apsaugos ekipažas.
  • Draudimo įmonės teikdamos turto draudimo pasiūlymą atsižvelgs į esamas apsaugos priemones ir pateiks patrauklesnes draudimo sąlygas. Apsaugos sistemos bei seifai turi aukštą draudimo reitingą.

 

Keli apsaugos lygiai užtikrina maksimalų turto saugumą: patikimos durų spynos, seifas ir „Ekskomisarų biuro“ reagavimo paslauga.

Pasirinkę saugias spynas iš UAB Dremler galite būti ramūs kai reikalinga profesionali apsauga nuo įsilaužimo pro duris, tačiau vagims nusprendus patekti į patalpas pro langus Jūs galite būti jiems pasiruošę naudodami kompleksinę apsaugą.

 

Pasitelkite papildomą apsauga įvykus žaibiškam įsilaužimui:

 

Seifų ekspertai UAB Dremler siūlo platų skirtingų saugumo lygių, dydžių, spynų ir kategorijų sertifikuotų seifų pasirinkimą, kurie užtikrina vertingų daiktų, pinigų, dokumentų, laikmenų, juvelyrikos dirbinių ir kitų svarbių daiktų apsaugą nuo žaibišku greičiu atliekamos vagystės.

Asortimente rasite seifus turinčius ne tik apsaugą nuo vagystės, bet ir apsaugančius nuo gaisro, turinčius priešgaisrinį užpildą su atsparumu ugniai nuo 30 iki 120 min.

 

O į pavojaus signalą operatyviai sureaguos „Ekskomisarų biuro“ reagavimo komanda:

 

Jei patalpose turite įsirengę apsaugos sistemą, tačiau jai suveikus nuolat tenka nerimauti ir skubėti iki savo objekto patikrinimui, ar viskas gerai? Nesirūpinkite, nes „Ekskomisarų biuro“ reagavimo komanda tuo pasirūpins už Jus!

 

Kaip veikia reagavimo paslauga?

Patalpose esama apsaugos sistema (neturint apsaugos sistemos - galime ją įrengti) prijungiama prie „Ekskomisarų biuro“ stebėjimo ir valdymo centro (SVC), budinčio visą parą (24/7). Gavus pavojaus signalą (suveikus apsaugos sistemai), automatinė ekipažų valdymo ir priskyrimo programa, įvertinusi eismo sąlygas, nedelsiant išsiunčia greičiausiai galintį atvykti ginkluotą greitojo reagavimo grupės ekipažą, kuris nutraukia pasikėsinimą, nukreiptą prieš Jus ar Jūsų turtą bei sulaiko pažeidėjus.

Apsaugos sistema gali būti įrengta bet kokio tipo objekte (bute, name, sodyboje, garaže, biure, komercinėse patalpose ar kitos paskirties objekte).

Beje, Jūs patys galėsite valdyti apsaugos sistemą BŪK RAMUS mobiliąja programėle bei stebėti apsaugos sistemos pranešimus.

 

Nedvejokite ir pasinaudokite pasiūlymu dabar:

 

Įsigykite seifą ar saugią spyną iš UAB Dremler fizinės arba internetinės parduotuvės www.dremler.lt  ir gaukite dovanų net 2 mėnesius nemokamai išbandyti „Ekskomisarų biuro“ reagavimo apsaugos paslaugą!

 

Dėl dovanos gavimo kreipkitės į savo vadybininką apsipirkus DREMLER fizinėje ar el.parduotuvėje.

Pasiūlymas galioja iki 2021 gegužės 1 d.

 

Domina? Užpildykite šią registracijos formą ir mes su Jumis susisieksime!

 

Gauti pasiulyma mygtukas

Arba susisiekite tel. (+370) 6 5233 552, arba el. paštu [email protected] ir mūsų specialistas Jus pakonsultuos!

Palyginti