Saffort pradėjo veiklą Slovakijoje

 

Prekybos seifais tinklas Saffort didina plėtros tempus. Nuo 2016 metų lapkričio jau ir Slovakijos vartotojai gali įsigyti seifus Saffort prekybos tinkle.

 

Saffort.sk internetinės prekybos puslapyje Slovakijos gyventojai, verslo įmonės, valstybinės institucijos gali rinktis iš daugiau nei 780 skirtingų seifų modelių. Tai įvairiausios paskirties seifai - šarvuoti, priešgaisriniai, seifai medžiokliniams ginklams, ekskliuzyviniai bei specialiosios paskirties seifai, seifai viešbučiams ir t.t. Kiekvienas Saffort parduodamas seifas yra profesionaliai atrinktas, išbandytas ir yra tinkamos kokybės bei gero kainos ir vertės santykio.

 

Pastebėjome, kad kuo toliau tuo labiau vartotojai kreipia dėmesį į produktų kokybę, seifo saugumo lygį. Todėl, kaip ir kitose šalyse, didelė dalis Slovakijoje parduodamų seifų yra sertifikuoti pagal Europos Sąjungos standartus kaip apsauginiai ir kaip seifai, apsaugoti nuo ugnies.

 

Saffort tiki sėkmingomis veiklos Slovakijoje perpektyvomis. Tikime, kad Slovakijos vartotojas įvertins galimybę išsirinkit iš didžiausio siūlomo seifų kiekio, juo labiau, kad tai padaryti, pasinaudojus Saffort atrankos gidu, filtravimo galimybėmis, labai paprasta.