Rankena Denver M218

  • Gamintojas: Olivari
  • Dizainas: Modernios
Pasirinkite...
  • Matinis chromas — €225.00
  • Matinis nerūdijantis plienas — €245.00
  • Poliruotas chromas — €211.00

* Privalomi laukai

NUO €211.00
NUO €211.00
Prekės informacija
Gamintojas
Olivari
Dizainas
Modernios
Pristatymo terminas
9 d.d.
Spynos tipas
Dizainas: Daniel Libeskind 2009

„Denver rankena yra mano pirmasis sukurtas dizaino objektas ir aš vis dar manau, kad tai buvo vienas geriausių mano projektų. Mano įkvėpimu tapo Antonín‘o Dvorák‘o „Naujojo pasaulio“ simfonija ir mintis, jog erdvė yra amžinai atvira nesibaigiančioms idėjoms. Aš manau, jog Denver rankenos plonumas ir minimalistinės formos puikiai išreiškia ištęstų ir nelygių linijų viziją mano architektūroje.“ Daniel Libeskind

Ergonominė bei išskirtinė Olivari durų rankena skirta vidaus patalpų 38-45 mm storio durims. Rankenos tinka Europinio (DIN) standarto spynoms. Rankenos yra su standartinėmis 10mm storio rozetėmis.
Kita
Olivari padengimai:

Galvanizuoti padengimai. Galvanizavimo technologijos dėka žalvarinės rankenos yra apsaugomos papildomu metalo sluoksniu. Tai suteikia rankenai ilgaamžiškumą ir apsaugą nuo nusidėvėjimo bei korozijos. Olivari galvanizuoti padengimai: poliruotas chromas CR ir matinis chromas CO. Suteikiama garantija padengimui – 10 metų.

SUPERFINISH® PVD padengimai. Ypač atsparūs dėvėjimuisi: padidintai drėgmei, UV spinduliams, druskingumui, temperatūros svyravimams. Puikiai tinka naudoti lauko bei intensyvaus naudojimo sąlygomis, visuomeninės paskirties vietose.

SUPERFINISH® padengimai, kuriems suteikiama 30 metų garantija: poliruotas žalvaris ZL, matinis žalvaris TS, poliruotas nikelis NL, matinis nikelis NS, nerūd. plienas IS.

SUPERFINISH® padengimai, kuriems suteikiama 10 metų garantija: varis RS, bronza DS, antracitas US.
Dokumentacija
Rekomenduojamos prekės
Pavadinimas Kaina Palyginti
Palyginti