Rankena Nina M234

  • Gamintojas: Olivari
  • Dizainas: Universalaus dizaino
Pasirinkite...
  • Juodas — €152.00
  • Matinis chromas — €121.00
  • Matinis nerūdijantis plienas — €139.00
  • Poliruotas chromas — €106.00

* Privalomi laukai

NUO €106.00
NUO €106.00
Prekės informacija
Gamintojas
Olivari
Dizainas
Universalaus dizaino
Pristatymo terminas
9 d.d.
Spynos tipas
Daniel Libeskind 2012


„Iš dalies Nina yra Denver modelio tęsinys. Nors ir ne taip intensyviai kaip jos pirmtakas, ši durų rankena taipogi išreikšta netikėtais geometriniais pjūviais bei įstrižomis linijomis. Lyginant su Denver, kuri yra vyriškesnio charakterio, šią rankeną įvardinčiau kaip moteriškąjį variantą. Nina rankeną pavadinau savo žmonos, artimos bendražygės ir patarėjos, garbei.“ Daniel Libeskind


Ergonominė bei išskirtinė Olivari durų rankena skirta vidaus patalpų 38-45 mm storio durims. Rankenos tinka Europinio (DIN) standarto spynoms. Rankenos yra su standartinėmis 10mm storio rozetėmis.
Kita
Olivari padengimai:


Galvanizuoti padengimai. Galvanizavimo technologijos dėka žalvarinės rankenos yra apsaugomos papildomu metalo sluoksniu. Tai suteikia rankenai ilgaamžiškumą ir apsaugą nuo nusidėvėjimo bei korozijos. Olivari galvanizuoti padengimai: poliruotas chromas CR ir matinis chromas CO. Suteikiama garantija padengimui – 10 metų.

SUPERFINISH® PVD padengimai. Ypač atsparūs dėvėjimuisi: padidintai drėgmei, UV spinduliams, druskingumui, temperatūros svyravimams. Puikiai tinka naudoti lauko bei intensyvaus naudojimo sąlygomis, visuomeninės paskirties vietose.


SUPERFINISH® padengimai, kuriems suteikiama 30 metų garantija: poliruotas žalvaris ZL, matinis žalvaris TS, poliruotas nikelis NL, matinis nikelis NS, nerūd. plienas IS.


SUPERFINISH® padengimai, kuriems suteikiama 10 metų garantija: varis RS, bronza DS, antracitas US.
Dokumentacija
Rekomenduojamos prekės
Pavadinimas Kaina Palyginti
Palyginti