Apie Mus

Dremler (anksčiau Eurospynos) jau 20 metų Lietuvos pirkėjams tiekia viską, ko reikia saugioms, modernioms ir gražioms durims.

Dvi iš trijų šarvuotų durų, parduodamų Lietuvoje, turi mūsų spyną. Šarvuotos durys – tai aukščiausia saugumo kategorija. Ten, kur saugumas svarbiausia, ten kur vertina profesionalai – mes turime didžiausią rinkos dalį. Jau daugiau nei 350000 arba net trečdalį Lietuvos būstų saugo mūsų spynos.

Dremler specializacija – spynos saugioms, šarvo, priešgaisrinėms ir kitoms durims, objektams kur reikalingas maksimalus saugumas bei profesionalumas. Klientų saugumas – mums tikslas Nr.1 ir tai, dėl ko mes esame.

Per metus įrengiame daugiau nei 30 objektų. Tai bankai, viešbučiai, aukštos klasės biurai, privatūs pastatai ir net kalėjimai. Objektuose pasiūlome pilną sprendimą pradedant spynomis, o taip pat įrengiame evakuacinius sprendimus, centrinio (karališkojo) rakto sistemas, rakinamas nekopijuojamais raktais, durų pritraukėjus, durų ir langų rankenas. Skirtingus durų elementus parenkame atsižvelgiant į numatomą kiekvienų durų saugumo lygį, jų naudojimo intensyvumą, priešgaisringumo reikalavimus bei parinktą vieningą dizainą.

Galime pasiūlyti rinktis iš daugiau nei 1230 skirtingo dizaino ir tik kokybiškų durų rankenų, kurių centriniame biure Vilniuje eksponuojame daugiau nei 314. Mūsų klientai vertina tai, kad pasirinkus durų rankeną, pasiūlome vieningo dizaino sprendimą visam objektui, įskaitant vidaus ir išorės durų, langų, spintelių rankenas.

Pas mus galite įsigyti ir profesionaliai atrinktų seifų, gaminamų žinomų Europos gamintojų.

Lietuvoje atstovaujame daugiau nei 30 garsių Europos gamintojų – Pasaulinių savo srities lyderių, tokių kaip Mottura, Iseo, Fiam, Dorma, Geze, Evva, Eff Eff, Pettiti, Reguitti, Karcher Design, Olivari, Colombo bei daugelį kitų.

Teikiame nemokamą 24 valandų servisą garantiniu laikotarpiu bei pogarantinį aptarnavimą.

Sąžiningumas ir skaidrumas prieš darbuotojus, klientus, partnerius ir valstybę yra kertinės mūsų vertybės.

UAB Dremler

Palyginti