Architektams

Kompanija Dremler (anksčiau Eurospynos) jau daugiau nei 20 metų užsiima saugių spynų bei išskirtinio dizaino durų bei langų rankenų ir furnitūros prekyba. Atstovaujame žymiausius Europos gamintojus.

Architektams siūlome galimybę rinktis iš daugiau nei 1320 durų bei langų rankenų, o 314 modelių eksponuojame ekspozicijoje savo biure Vilniuje. Maloniai kviečiame bendradarbiauti architektus.

Rankenos

99% atvejų atėjus į naujai įrengtą net ir labai prabangų objektą, kuriame, tegul tai bus net nuosavas namas, nekalbant apie didelį visuomeninės paskirties pastatą, galėsite surasti didžiulę rankenų įvairovę. Kaip taisyklė tai bus vienokios rankenos (tiek dizaino, tiek padengimo prasme) saugiose išorės duryse, visiškai kito vidaus duryse, dažniausiai aliumininės rudos ar baltos išėjimo į terasą ar balkoną duryse, juodos plastikinės pagalbinių patalpų duryse ir, aišku, baltos arba rudos plastikinės net mediniuose languose arba šampaninės aliuminio languose.

Ar tai gerai? Atsakymas – ne. Juk kaip būtų, jei tarkime, name skitinguose kambariuose būtų skirtingo tipo grindys: kažkur medinis parketas, kažkur plastikinės lentos, skirtingų padengimų, krypčių ir t.t.

Kodėl taip yra? Greičiausiai todėl, kad skirtingų tipų duris ir langus tiekia skirtingi gamintojai. Tačiau tai nėra pateisinimas, nes vis tiek galima padaryti gerai, o bet kaip daroma dėl to, kad arba nežinoma, kad lengvai galima padaryti gerai, arba dėl to, kad atsainiai žiūrima.

Koks sprendimas? Sprendimas paprastas: architektas išrenka labiausiai patinkančią ir tai vietai tinkamą durų rankeną, o spynų tiekėjas įgyvendina, kad to paties dizaino (jei reikia gali būti skirtingo padengimo) durų rankena būtų visose pastato duryse ir languose. Nesvarbu kokio standarto, tipo, saugumo lygio durų spynos, visose jose gali būti vieno dizaino durų rankena bei visa kita furnitūra. Langų rankenos taip pat gali būti tokios pačios, Jos gali būti net rakinamos siekiant saugumo arba fiksuojamos, kad mažamečiai vaikai jų negalėtų atidaryti (pvz, gyvenant viršutiniuose aukštuose). Dar daugiau tokio pat dizaino, kaip durų ir langų rankenos, gali būti ir patraukimo rankenos, tarkime, virtuvės komplekte ar spintoje.

Mūsų rankenų ekspozicija Vilniaus biure:

Rankenos

Rankenos 

Palyginti