Dažniausiai užduodami klausimai

Kam reikalinga kortelė prie cilindro?

Tai apsauga nuo nelegalaus rakto kopijos pagaminimo. Norint pasidaryti rakto kopiją, privaloma pateikti raktų gamintojui turimą cilindro kortelę. Jei vis dėlto pametėte raktus ir neberandate kortelės, reikia pirkti naują cilindrą, nes, kaip ir buvo minėta, be jos nepavyks pasidaryti rakto kopijos.

Kodėl dvi spynos duryse yra saugiau?

Todėl, kad dviejų skirtingų tipų spynų kombinacija yra daug saugiau nei vieno tipo spynos sudėtos duryse, nes įsibrovėliui reikia sugebėti atrakinti dviejų skirtingų tipų spynas. Todėl mes rekomenduojame dėti aukščiausio saugumo klasės ir skirtingų tipų spynas, pavyzdžiui, Mottura arba Fiam komplekte su Evva.

Kokio ilgio cilindras reikalingas standartinėms lygioms durims ?

Standartinės durys paprastai būna 40 mm storio, joms reikalingas cilindras 60 mm ilgio (30x30).

Kas yra SALTO?

SALTO Systems yra Ispanu kompanija, kuri specializuojasi praėjimo kontrolės sistemų kūrimu ir gamyba. Tai įmonė, kurios produktų yra įdiegta virš 4000 daugiau nei 60-yje skirtingose pasaulio šalyse.

Ar ši sistema tinka tik viešbučiams?

Ne. SALTO praėjimo kontrolės sistema yra pritaikyta skirtingo profilio objektams. Tokios pačios spynos variacijų yra daugiau nei 20. Yra padidinto saugumo variantai. Kaip rodo praktika, SALTO sistema sėkmingai veikia ir viešbučiuose, ir administraciniuose, ir gamybiniuose, padidinto saugumo reikalaujančiuose pastatuose. Vienas iš prestižiškiausių objektų SALTO istorijoje yra Heathrow oro uostas Anglijoje, kur naudojamas plačiausias SALTO produktų spektras.

Ko negali SALTO?

Tik to, kam dar nebuvo poreikio. Jeigu yra koks nors specifinis poreikis ar problema, kuriai dar nebuvo sprendimo – SALTO Systemskomanda priima tai kaip iššūkį ir dirba visu savo pajėgumu jos sprendimo linkme. Prisijungia tiek Ispanų, tiek Olandų, tiek Lietuvos komandos, kad rastų sprendimą Jūsų problemai.

Palyginti