ISEO X1R EASY ELEKTRONINĖ SPYNA

 

iseo easy

ISEO SMART produktų linija - tai revoliucija, kuri keičia mūsų įpročius apsauginių durų sektoriuje.

Šiandien saugumas gali būti išmanus.

Automobilio atrakinimas bei užvedimas panaudojant elektroninį kodą jau senai daugeliui mūsų tapo kasdienybe.

Nedidelė revoliucija, kuri tikrai pakeis mūsų įpročius, vyksta ir apsauginių durų sektoriuje.

spyna

 

Standartinės mechaninės spynos pagrindu buvo sukurta elektroninė spyna, su naujausios kartos spyna elektroniniais komponentais, kas užtikrina jog patekimas į mūsų namus gali būti ne tik saugus ir praktiškas, tačiau ir protingas.
Mūsų namų durys dabar gali atpažinti mus, gali atsirakinti kai mes grižtame ir automatiškai užsirakinti vos tik uždarius duris. Viskas automatiškai ir visiškai saugiai.
Pastarųjų 50 metų ISEO patirtis ir žinios, įgautos elektroninių produktų kūrime, leidžia jums pristatyti visiškai inovatyvų ir patikimą produktą –x1R EASY elektroninę spyną.
Spyna ištestuota ir sertifikuota pagal Europos standartą EN 14846. Gauti rezultatai visiškai pateisino lūkesčius – gauta 7-ta (aukščiausia) saugumo klasė.
Naujasis x1R EASY modelis gali būti naudojamas su įvairiais priedais.

Galite pasirinkti kaip norite atrakinti savo duris: naudoti elektroninį atstuminį raktą, naudoti kodinę klaviatūrą ar kintamo kodo radijo bangų pultelį, kuris taip pat gali būti naudojamas kiemo, garažo vartų valdymui.

Spynos valdymo galimybes galima dar labiau išspėsti su specialiu moduliu I/O Logic.

Nenumatytais atvejais (dingus maitinimo įtampai, ar įvykus kitam elektroniniam gedimui) galite jaustis saugiai - šią spyną galima atrakinti ar užrakinti naudojant tradicinį mechaninį raktą, kuris gali būti paslėptas elektroninio rakto viduje. Nenumatytais atvėjais spyną galima atrakinti ar užrakinti naudojant tradicinį mechaninį raktą, kuris gali būti paslėptas elektroninio rakto viduje.

X1R EASY valdymo įtaisai

skaitytuvasElektroninių raktų skaitytuvas

Spynos atrakinimui reikia pridėti elektroninį raktą prie skaitytuvo ir spyna atsirakins. Vartotojas gali suprogramuoti du skirtingus elektronių raktų lygius: „master“ ir „service“. „Master“ raktu galima atlikti įvairų spynos ar raktų programavimą, o „service“ raktu – tik atrakinti duris.


klavieturaIšorinė klaviatūra

Spynos atrakinimui naudojamas kodas (iki 8 skaitmenų). Klaviatūroje taip pat sumontuotas elektroninių raktų skaitytuvas, tad galima naudoti ir elektroninius raktus.

radijo bangų pultelisRadijo bangų pultelis

Radijo bangų valdymui naudojamas kintamo kodo principas, t.y. kiekvieną kartą nuspaudus pultelio mygtuką siunčiamas naujas kodas. Vienas iš mygtukų naudojamas spynos atrakinimui, tačiau kiti du gali būti naudojami kontroliuoti kiemo, garažo vartus ar pan.


vidinis valdymo pultasVidinis valdymo pultas

Naudojamas greitam spynos atrakinimui paspaudus mygtuką. Taip pat būtinas norint atlikti spynos programavimo veiksmus.

modulisModulis „I/O Logic“

Šis modulis naudojamas norint išnaudoti visas spynos teikiamas galimybes (pavyzdžiui, prijungti prie apsaugos sistemos, matyti durų padėtį, matyti spynos kaiščių padėtį ir t.t.).raktas

Galimi spynos maitinimo šaltiniai

maitinimo šaltiniai maitinimo šaltiniai maitinimo šaltiniai

  • Standartinės šarminės baterijos (Ni-Cd D tipo, 1,5V, 6vnt)
  • Kraunamos baterijos (Ni-Mh D tipo, 1,2V, 6vnt) (kraunasi nuolat, kol nenutrūksta įtampa)
  • Pastovi elektros įtampa (220V -> 9V)
Palyginti