Administravimo įranga

 

SALTO belaidė įeigos kontrolės sistema skirta kontroliuoti iki 4 000 000 vartotojų ir iki 64 000 durų vienoje sistemoje. Žinoma, suvaldyti tokį kiekį vartotojų bei durų, reikia specialios bei iti patikimos bei funkcionalios programinės įrangos.

SALTO Pro Access programinė įranga yra galingas bet labai paprastai valdomas praėjimo kontrolės įrankis. Norint kontroliuoti 64 000 durų, dažniausiai reikia tik tinkamai kontroliuoti vartotojų raktus, kadangi visa informacija kas, kur ir kada, gali praeiti įrašoma į vartotojo rakto atmintį. Norint pakeisti vartotojo praėjimo teises įskaitant ir kalendorių, laiko zoną, užtenka tik atnaujinti jo raktą.

Vienu metu SALTO programinė įranga gali valdyti tiek laidinius skaitytuvus bei konktrolerius, autonomines belaides spynas ar cilindrus, bei wireles ryšiu veikiančas belaides spynas.

SALTO Pro Access programinė įranga buvo sukurta klausant ko reikia rinkoje. Dauguma funkcionalumų buvo sukurti tam, kad realiai padėtų išspręsti įeigos kontrolės problemas.

Operatoriai – kiekvienas operatorius turi unikalų prisijungimą kuris apsaugotas slaptažodžiu.  Pro Access programa leidžia sukurti skirtingus operatorius bei jų grupes su skirtinkgomis valdymo teisėmis.

Protingas kalendorius – galimybė kontroliuoti personalą remiantis praėjimo teisėmis pagal datas.  SALTO Pro Access įrangoje yra 256 skirtingi kalendoriai kurie leidžia apriboti vartotojo teises pagal dienas, savaites ar mėnesius.

Laikotarpiai – galimybė suteikti konkrečius darbo grafikus SALTO spynoms, cilindrams ir kt. Ši naudinga funkcija leidžia užraktui nustatyti skirtingus darbo režimus atsižvelgiant į dieną bei laiką. Pvz spyna gali dirbti „Biuro“ režimu nuo pirmadienio iki penktadieno darbo vlandomis nuo 8:00 iki 17:00, visu kitu laiku spyna veiks standartiniu režimu.

Svečiai – jei reikalinga suteikti leidimą tik trumpam laikotarpiui pvz valandai ar dviems – tam sukurta speciali svečių funkcija. Pro Access programoje per svečių funkciją galima suteikti praėjimo teisę valandai, dienai, savaitei ar kitam laikotarpiui, svečio kortelė automatiškai nustos galioti pasibaigus nurodytam laikotarpiui.

Departamentai – labai galingas įrankis dideliems objektams kurie turi kelis pastatus ir kiekvieną iš jų nori valdyti individualia suskirstydami instaliaciją į skirtingus pastatus ar departamentus.

Automatinis raktų priskyrimas – įrankis kuris suteikia galiybę suprogramuoti raktą ir priskirti jam praėjimo teisę per laidinį skaitytuvą. Tai gali būti padaroma pirmą kartą kai vartotojas savo kortelę prideda prie sieninio skaitytuvo.

Avarinis užrakinimas – įvykus saugumo incidentui per Pro Access programą galima atlikti avarinį pastato užrakinimą.  Avariniu būdu galima užrakinti laidinius skaitytuvus, wireless spynas bei belaides AMOK spynas.

Žmonių pastate pieška – tai funkcija kuri leidžia realiu laiku rasti žmogų esantį vienoje ar kitoje pastato dalyje.

Ribotas užimtumas – Pro Access programa sistema gali kontroliuoti vartotojų skaičių galinčių patekti į nurodytą zoną. Sistema automatiškai neįleis daugiau vartotojų jei nurodytas vartotojų skaičius jau bus patalpoje.

Anti-pass back funkcija – Anti pass back funkcija skirta užkirsti kelią piktnaudžiavimui praėjimo kontrolės sistema.  Su Anti-pass back funkcija nustatoma speciali seka, kuria prieigos kortelės turi būti naudojamos tam, kad sistema suteikia prieigą. Pvz, tam, kad vartotojas galėtu patekti į tam tikrą zoną – jis būtinai iš jos turi būti išėjęs.

Identifikacija su PIN kodu – užtikrina, kad tai tikrai tas vartotojas.  Su SALTO įeigos kontrolės sistema galima užtikrinti dvigubą identifikaciją, tam, kad vartotojas galėtų patekti į patalpą jis turi pridėti kortelę bei surinkti PIN kodą.

Operatorių kontrolė – kiekvienas operatorius kuris jungiasi prie programos – identifikuojasi suvesdamas slaptažodį. Programinėje įrangoje galima matyti kokie pekeitimai vartotojams buvo atlikti bei koks operatorius tai padarė.

Eksportas – SALTO Pro Access programa gali XLS arba CSV formatu išeksportuoti auditus (kas, kur, kada ėjo). Šie duomenys gali būti apdoroti kitų programų, pvz., darbo laiko apsakitai.

Kortelių spausdinimas – SALTO Pro Access programoje galima susikurti ruošinius ir kiekvienam vartotojui atspausdinti personalizuotą kortelę tiesiai iš programos.

SQL Duomenų bazė – SALTO Pro Access veikia su SQL duomenų bazėmis – tai vienas iš patikimiausių ir stabiliausių duomenų bazių varkilių, kuris užtikrina, kad sistema veikia teisingai, patikimai ir saugiai.

Windows servisas – ši speciali programa leidžia įrenginiams bendrauti tiesiogiai su duomenų baze kai pagrindinė Pro Access programa išjungta.

Automatinis importas ir eksortas – šis įrankis leidžia automatiškai importuoti ar ekportuoti: duris, vartotojus, vartotojų grupes ir net praėjimo teises iš kitų platformų.

Pilnas apjungimas – SALTO Pro Access bendravimui su kitais sistemos įrenginiais naudoja TCP-IP protokolą. Esamas Ethernet tinklas gali būti naudojamas praėjimo kontrolės sistemos įrengimui.

Daugiafunkcinės darbo vietos – serveryje esnačia duomenų bazę galima pasiekti iš daugelio kompiuterių vienu metu.

Nemokami atnaujinimai – SALTO nuolatos tobulina Pro Access programinę įrangą, todėl Klientai užregistravę programinę įrangą SALTO tinkalpyje nemokamai gali gauti atnaujinimus įskaitant ir naujas funkcijas.

Duomenų bazių sinchronizacija – leidžia susieti praėjimo kontrolės sistemą su jau esama duomenų baze.

 

Minimalūs reikalavimai sistemai įskaitant SQL ar Windows servisą:

Procesorius 1 GHz arba daugiau. 32Bits or 64Bits. RAM: 1GB.

Reikalingi atmintis diske: 10 GB. (Apytiksliai priklausomai nuo DB)

Operacinė sistema: Windows, XP, Vista, Windows 7 (32bits - 64bits), Windows Server 2008

MS-SQL Express, MS-SQL 2005 arba 2008

Palyginti